Nasza Logistyka
Twoja Gwarancja Szybkich i Niezawodnych Dostaw

W naszej działalności priorytetem jest sprawnie działająca logistyka, która gwarantuje ekspresową dostawę naszych produktów aż pod Twój dach. Dzięki posiadanej flocie transportowej oraz zastosowaniu najnowocześniejszych rozwiązań logistycznych, z dumą świadczymy usługi dostaw na terenie kraju, a także do wybranych krajów Europy.

Twoje Korzyści z Naszej Logistyki

Każdy krok, jaki podejmujemy w obszarze logistyki, ma na celu maksymalizację Twojego zadowolenia i oszczędności czasu. Oferujemy Ci szybki, bezpieczny i dopasowany do Twoich potrzeb sposób dostawy drewna dłużycowego, gotowych elementów, sypkiej biomasy i innych produktów.

Tartak Felinów - Flota transportowa
Tartak Felinów - Flota transportowa

Nasza flota transportowa to flota marzeń – nowoczesne ciężarówki regularnie serwisowane i wyposażone w specjalistyczny osprzęt. Dzięki nim gwarantujemy bezpieczny transport różnorodnych produktów tartacznych, spełniający najwyższe standardy jakości i bezpieczeństwa.

Ale to nie wszystko! W ramach naszych kompleksowych usług logistycznych oferujemy specjalnie dostosowane kontenery do przewozu sypkiej biomasy oraz samochody specjalistyczne do przewozu drewna dłużycowego.

W naszej filozofii logistyka to nie tylko przemieszczanie towarów. To także staranne planowanie i skrupulatne zarządzanie procesem dostawy, abyś Ty mógł w pełni skoncentrować się na rozwoju swojego biznesu.